Serwis


Zapewniamy kompleksową obsługą Państwa zakupów, obejmującą:

  • dostawę wraz z rozładunkiem,
  • montaż – zarówno w nowo powstających jak i modernizowanych obiektach. (W budynkach modernizowanych wykonujemy wszelkie prace budowlane i wykończeniowe związane z  dostosowaniem istniejących otworów do nowych potrzeb, z odtworzeniem zniszczonych fragmentów elewacji łącznie, celem doprowadzenie budynku do pierwotnego wyglądu)
  • autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w zakresie wszelkich napraw oraz przeprowadzania cyklicznych przeglądów, dających możliwość przedłużenia gwarancji producenta.

Produkty marki Hörmann

 

Na okres 10 lat od daty zakupu kupującemu udziela się gwarancji na bezpieczne działanie bramy garażowej Hörmann. Na okres 5 lat od daty zakupu kupującemu udziela się gwarancji na napęd, sprężyny, liny stalowe, rolki bieżne, zawiasy i rolki zmiany kierunku dla bram garażowych.


Produkty marki Vetrex

 

Producent na swoje produkty udziela gwarancji na okres 7lat (+2 lata w przypadku dokonania płatnych przeglądów) na okna i drzwi balkonowe z PCV w wersjach: V82, V82 ProSafe, V90+, 5lat (+2 lata w przypadku dokonania płatnych przeglądów) na okna i drzwi balkonowe z PCV w wersjach: VP70, V76, HST (Vetrex Slide 70 i 82), 2lata na drzwi wejściowe z PCV,

7lat na szczelność pakietów szybowych w wersjach okien: V82, V82 ProSafe, V90+,
5lat na szczelność pakietów szybowych w wersjach okien: VP70, V76, HST (Vetrex Slide 70 i 82),
1 rok na wady jawne pakietów szybowych,
1 rok na wyposażenie dodatkowe, tj. samozamykacze, automaty otwierające etc.

Napisz do nas lub poproś o wycenę

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WROTTA IWONA BUDZYŃSKA" z siedzibą w UL. Cesarka 25, 34-381 Przybędza. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
WROTTA
IWONA BUDZYŃSKA

ul. Cesarka 25, (koło ronda na Węgierską Górkę)

34-381 Przybędza

+48 793 351 718

wrotta.biuro@o2.pl

 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 WROTTA - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Bramy i Drzwi garażowe, Bramy zewnętrzne, napędy do bram, okna.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron