Okna - Systemy premium

Stolarka okienna to kluczowa inwestycja podczas budowy domu. Od niej zależy m.in. standard energetyczny budynku i komfort jego mieszkańców. Okna premium z oferty Vetrex, mogą być wyposażone w energooszczędne profile, dwukomorowe pakiety szybowe i stalowe wzmocnienia. Bogate standardowe wyposażenie okna, zapewnia wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną oraz wygodę użytkowania.
Okna premium gwarantują najwyższy standard energooszczędności, bezpieczeństwa, ciszy i estetyki.
W ofercie Vetrex znajdują się rozwiązania wyróżniające się pod względem solidności wykonania i designu. Wszystkie systemy Vetrex spełniają surowe normy techniczne oraz są odpowiedzią na wymagania inwestorów i architektów, pozwalając na bezkompromisową realizację najśmielszych projektów.

Napisz do nas lub poproś o wycenę

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WROTTA IWONA BUDZYŃSKA" z siedzibą w UL. Cesarka 25, 34-381 Przybędza. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
WROTTA
IWONA BUDZYŃSKA

ul. Cesarka 25, (koło ronda na Węgierską Górkę)

34-381 Przybędza

+48 793 351 718

wrotta.biuro@o2.pl

 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 WROTTA - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Bramy i Drzwi garażowe, Bramy zewnętrzne, napędy do bram, okna.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron