O firmie

Serdecznie witamy.

Firma WROTTA to autoryzowany partner handlowy renomowanej, niemieckiej marki Hörmann, największego producenta bram, drzwi, ościeżnic oraz napędów w Europie, oraz polskiej firmy Vetrex jednego z czołowych europejskich producentów okien i drzwi. W odpowiedzi na Państwa potrzeby otworzyliśmy najnowocześniejszy salon w regionie, który znajduje się w Przybędzy przy rondzie (zjeździe z drogi ekspresowej na WG) na Wegierską Górkę. W naszym salonie oddajemy do Państwa dyspozycji największą na Żywiecczyźnie ekspozycję bram, okien, drzwi i automatyki napędowej, ponadto prowadzimy regularną sprzedaż katalogową całego asortymentu naszych producentów.

WROTTA działa na polskim rynku od 2012 roku. Specjalizujemy się w dystrybucji, montażu i serwisie bram garażowych, okien, drzwi oraz systemów przemysłowych.

Dbając o zadowolenie naszych Klientów zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo, w zakresie doboru optymalnych rozwiązań, na etapie planowania zakupów i wyboru oferty oraz profesjonalny montaż i certyfikowane serwisowanie gwarancyjne i pogwarancyjne naszych produktów. Oferujemy także atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy do naszego salonu:

Poniedziałek –  piątek  8:00 – 16:00

Sobota 9:00 – 13:00

Jeśli nie odpowiadają Ci godziny otwarcia zadzwoń i umów się na dogodny termin.

Galeria

Napisz do nas lub poproś o wycenę

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "WROTTA IWONA BUDZYŃSKA" z siedzibą w UL. Cesarka 25, 34-381 Przybędza. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
WROTTA
IWONA BUDZYŃSKA

ul. Cesarka 25, (koło ronda na Węgierską Górkę)

34-381 Przybędza

+48 793 351 718

wrotta.biuro@o2.pl

 

Zapraszamy do współpracy

(C) 2019 WROTTA - Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Bramy i Drzwi garażowe, Bramy zewnętrzne, napędy do bram, okna.
Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron